Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje 2012-13

Informace pro rodiče:

na každý turnaj bude vybírán příspěvek od každého nominovaného hráče,který bude rozpočítán tak,aby se z příspěvku zaplatilo startovné na příslušném turnaji !!!

 

Minipřípravka (ročník 2006 a mladší)

 

- sobota 10.11.2012  9-13 hodin Sport Centrum Běchovice,Richtrova 536

Účast: Sokol Kolovraty,Bohemians 1905,Běchovičtí Sršni,Čechie Kralupy,Pragis Satalice,FK PŠOVKA MĚLNÍK,SK Horní Měcholupy,Čechie Dubeč

Minipřípravka uhrála krásné 3.místo - velká gratulace !!!

Další info na www.sportbechovice.cz

- sobota 8.12.2012 - dopolední turnaj Odolená Voda

Účast: Bohemians 1905,SK Junior Teplice,FK Labský Kostelec,TJ Ligmet Milín,Sokol Kolovraty,Spartak Kbely,FK PŠOVKA MĚLNÍK

Pro nemoc odhlášeno !

Další info na www.nasturnaj.cz

- sobota 2.2.2013 - dopoledni turnaj Odolená Voda

Účast: FK PŠOVKA MĚLNÍK,FAPV Děčín,SK Dolní Chabry,AFK Pečky,SK Junior Teplice ....

Pro nemoc odhlášeno !

Další info na www.nasturnaj.cz

 

Mladší přípravka (ročník 2004-2005)

 

- sobota 17.11.2012   9-13 hodin Sport Centrum Běchovice,Richtrova 536

Účast: SK Labský Kostelec,Běchovičtí Sršni,FK Radošovice,SK Úvaly A,SK Úvaly B,FK PŠOVKA MĚLNÍK A,FK PŠOVKA MĚLNÍK B,Avia Čakovice

2.místo FK PŠOVKA MĚLNÍK A, 7.místo FK PŠOVKA MĚLNÍK B

Další info na www.sportbechovice.cz

- sobota 1.12.2012 9-13 hodin Sport Centrum Běchovice,Richtrova 536

Účast: Běchovičtí Sršni,SC Xaverov,FK Radošovice,SK Úvaly,FK Klánovice,Junior Praha,FK PŠOVKA MĚLNÍK A,FK PŠOVKA MĚLNÍK B

Nominace A : Kroulík,Bárta,Dušek,Vlastník,Košvanec,Voljanskij,Neumann K.,Neumann L.

Nominace B: Nejdr,Harant,Šťastný,Svoboda,Štefan,Vihan,Lojek,Richtr

7.místo FK PŠOVKA MĚLNÍK A, 8.místo FK PŠOVKA MĚLNÍK B

Další info na www.sportbechovice.cz

- neděle 27.1.2013 - od 10:00 hodin Hala Gymnázia Josefa Jungmanna -ul.Osvobození 18, Litoměřice

Účast: FK Litoměřice A,FK Litoměřice B,FK Baník Souš,SK Roudnice, Sokol Brozany,FK PŠOVKA MĚLNÍK,FK Litoměřice 06,FK Neštěmice

Nominace: Vítovský,Havlín,Dušek,Vihan,Bárta,Voljanskij,Vlastník,Neumann K.,Neumann L.,Fuchs

Výsledky: FK Litoměřice 0:4, FK Baník Souš 1:3 (Vlastník),Sokol Brozany 1:0 (Vihan), FK Litoměřice B 0:1, o umístění Sokol Brozany 1:1 (Vlastník) - na penalty 3:2 (Bárta,Vihan, Voljanskij.

7.místo

Další info na http://http-fklitomerice05-cz.webnode.cz/poradane-turnaje/

- sobota 16.2.2013 - odpolední turnaj od 14:30 Zličín, ul.Na Radosti 242b

Účast: FK PŠOVKA MĚLNÍK,SK Junior Teplice,FC Chomutov,Slavoj Kladno,SK Úvaly,Sokol Hostouň

Nominace : Kroulík,Harant,Bárta,Dušek,Šťastný,Havlín,Voljanskij,Košvanec,Lojek,Vlastník

Výsledky : SK Úvaly 0:4, SK Junior Teplice 0:2, Loko Chomutov 1:3 (Košvanec),Slavoj Kladno 0:4, Sokol Hostouň 2:0 (Košvanec 2x)

6.místo

Další info na www.nasturnaj.cz

- sobota 23.3.2013  9-13 hodin Sport Centrum Běchovice,Richtrova 536

Účast: SK Labský Kostelec,Běchovičtí Sršni,SC Xaverov,SK Úvaly A,Union Vršovice,Junior Praha,Draci Kbely,FK PŠOVKA MĚLNÍK

Další info na www.sportbechovice.cz

 

 

 

Rubriky

Běchovice 17.11.2012

Příspěvků: 0