Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje 2013-14

 

Mladší přípravka (ročník 2005-2006)

 

- sobota 31.8.2013   9-15 hodin SC XAVEROV - HYUNDAI  CUP 

Účast: Xaverov 05,Xaverov 06,SK Úvaly, FK PŠOVKA MĚLNÍK, Graffin Vlašim, Dukla Praha 2005,Slavia Praha 06,SK Hostivař, Lipenec A, Lipenec B, Čechie Dubeč, Junior Praha

Sestava: Kroulík, Dušek, Harant, Havlín, Vlastník, Neumann K., Voljanskij, Vihan

Výsledky : Xaverov 06 - 1:6 (B.:Kroulík), Vlašim - 1:0 (B.:Voljanskij), Dukla - 2:6 (B.:Vihan 2x), SK Hostivař - 1:8 (B.: Vihan), Lipenec A - 1:3 (B.:Neumann K.), Junior Praha - 2:1 (Voljanskij, Vihan), SK Úvaly - 5:0 (kont.), Dubeč - 2:2 (B.:Vihan 2x) 

Na turnaji jsme se umístili na 8.místě

- sobota 12.10. 2013 - od 9:00 hod. - SK Labský Kostelec

Účast: SK Labský Kostelec A, SK Labský Kostelec B, FK PŠOVKA MĚLNÍK, FC Mělník, TJ Sokol Tišice, FK Čechie Kralupy, FK Dukla JM Praha, FK Újezd n/Lesy, TJ Kyje Praha, Běchovičtí Sršni

Sestava : Kroulík,Neumann L.,Harant,Vlastník,Havlín,Šťastný,Voljanskij,Neumann K.,Bárta,Lojek

Výsledky: Dukla - 1:3 (B:Bárta),Kostelec B - 1:0 (Lojek),Kyje - 3:2 (B:Lojek Voljanskij,Bárta),Újezd - 1:2 (B:Voljanskij),Kostelec A - 0:3, Tišice - 2:0 (B:Lojek Neumann),Běchovice - 1:2 (B: Neumann K.), Mělník - 2:0 (B:Neumann K.,Vlastník),Čechie - 2:2 (B:Neumann K.,Havlín)

Na turnaji jsme se umístili na 5.místě

- pondělí 28.10.2013 (svátek) - Benátky nad Jizerou - umělá tráva

Účast: Bohemians Praha 1905, SKP Mladá Boleslav, FK Dukla Praha, SK VTJ Rapid Liberec, FK Pardubice, Viktorka Žižkov 2005, SK Kosmonosy, FK Mladá Boleslav, FK Dobrovice, SK Kopaná Benátky nad Jizerou, TJ Sokol Libiš, FK PŠOVKA MĚLNÍK 

Sestava: Kroulík,Neumann L.,Dušek,Vlastník,Harant,Šťastný,Vihan,Bárta,Voljanskij,Neumann K.,Lojek

Výsledky : Benátky  1:2  (Voljanskij), Viktorka Žižkov  1:2  (Vihan), Kosmonosy 0:2, Bohemians 1905  0:7, Libiš  0:1

Na turnaji jsme obsadili  10.místo

- sobota 16.11.2013   9-13 hodin Sport Centrum Běchovice,Richtrova 536

Účast: Pragis Satalice, Běchovičtí Sršni, Čechie Dubeč, FK PŠOVKA MĚLNÍK A, FK PŠOVKA MĚLNÍK B, SC Xaverov, TJ Kyje, FK Dukla JM.  (8 - mužstev - Milan cup)

Sestava A : Kroulík, Harant, Vlastník, Dušek, Bárta, Vihan

Výsledky: Satalice 2:1 (Bárta,Vihan),Běchovice A  0:6, Dubeč 1:0 (Vihan) - o umístění Xaverov 5:0 (Vlastník 2x,Vihan 2x,Bárta)

Na turnaji jsme obsadili  3.místo ! ! ! - krásný výkon o umístění, takhle by to mělo být stále !!!

Sestava B : Neumann L.,Vítovský,Havlín,Fuchs,Neumann K.,Lojek,Helebrant

Výsledky : Xaverov  0:1, Dukla 1:2 (Lojek), Běchovice B  0:1, - o umístění Dubeč 8:0  (Lojek 3x,Havlín 2x,Vítovský,Neumann K,Helebrant)

Na turnaji jsme obsadili  7.místo - kluci předvedli parádní bojovné výkony ve všech zápasech.

Další info na www.sportbechovice.cz

- neděle 1.12.2013   14-18 hodin Sport Centrum Běchovice,Richtrova 536

Účast: Pragis Satalice, Běchovičtí Sršni A, Běchovičtí sršni B, FK PŠOVKA MĚLNÍK A, FK PŠOVKA MĚLNÍK B, FK Mladá Boleslav, TJ Kyje, FK Dukla JM. (8 - mužstev - Mikulášský turnaj)

Sestava A : Neumann L.,Havlín,Šťastný,Neumann K.,Voljanskij,Rybář,Helebrant

Výsledky : Satalice 2:0 (Šťastný,Neumann K.),Běchovičtí Sršni A  0:4, Dukla 0:3 - o umístění Běchovičtí Sršni B  2:2 (Neumann K.,Voljanskij) na PK 1:2 (Neumann K.)

Na turnaji jsme obsadili  -  6.místo

Sestava B : Kroulík,Dušek,Vlastník,Vihan,Harant,Fuchs,Šnajdr

Výsledky : Ml. Boleslav  0:1, Běchovičtí Sršni B  0:2, Kyje  1:3 (Vlastník)  - o umístění Satalice  3:0  (vlastní, Harant, Vihan)

Na turnaji jsme obsadili  -  7.místo

Další info na www.sportbechovice.cz

- sobota 7.12.2013   8:30 - 12:30 hala Radlice, ul.Radlická 298/105,Praha

Účast: Motorlet,FK Mladá Boleslav, SK Aritma Praha, SK Nusle, SC Radotín, FK PŠOVKA MĚLNÍK

Sestava : Kroulík,Neumann L.,Dušek,Vlastník,Harant,Šťastný,Voljanskij,Neumann K.,Vihan

Výsledky : Ml. Boleslav  2:3 (Neumann K.  2x) ,Aritma  3:2  (Harant 2x, Vihan), Nusle  1:6 (Neumann K.), Motorlet  0:6, Radotín 0:1

Na turnaji jsme obsadili  -  5.místo

- neděle 26.1.2014 - sraz ve 13:00, hala Odolená Voda,Ke stadiónu 365

Účast : SK Union Vršovice, TJ Junior Praha, Čechie Dubeč, FK PŠOVKA MĚLNÍK, FK Meteor Praha, SK Labský Kostelec

Sestava: Vítovský,Havlín,Šťastný,Harant,Vlastník,Voljanskij,Bátra,Vihan

Výsledky: Vršovice 0:6, Meteor Praha 0:4, Kostelec 0:2, Junior Praha 0:4, Dubeč 0:2

Na turnaji jsme obsadili - 6.místo

 Další info na www.nasturnaj.cz

- sobota 15.2. 2014 - sraz v 8:30, hala Odolená Voda,Ke stadiónu 365

Účast: Čechie Dubeč, SK Union Vršovice, Satalice, FK Viktoria Žižkov, FK PŠOVKA MĚLNÍK, SK Dolní Chabry

Sestava: Neumann L,Kroulík,Dušek,Vlastník,Harant,Šťastný,Vihan,Neumann K,Bárta

Výsledky : Vršovice 0:4, Žižkov 0:3, Satalice 0:2, Chabry 2:2 (Vihan,Neumann K.), Dubeč 2:0 (Neumann K, Vlastník)

Na turnaji jsme obsadili - 5.místo

Další info na : http://www.fotbalove-turnaje.banda.cz

- sobota 22.2.2014 - 8.30 -13:00 Sport Centrum Běchovice,Richtrova 536

Účast: TJ Spartak Průhonice,SK Zeleneč,Běchovičtí Sršni A,Běchovičtí Sršni B,Draci Kbely,FK PŠOVKA MĚLNÍK A,FK PŠOVKA MĚLNÍK B,SK Labský Kostelec

Sestava A : Neumann L.,Havlín,Harant,Neumann K.,Voljanskij,Košvanec,Helebrant

Výsledky: Průhonice 2:2 (Neumann K.,Košvanec),Zeleneč 1:4 (Voljanskij),Běchovice I. 1:2 (Košvanec), Kbely kont. 3:0

Na turnaji jsme obsadili - 7.místo

Sestava B : Kroulík,Dušek,Vlastník,Bárta,Vihan,Lojek,Vítovský

Výsledky: Běchovice II. 0:2, Kbely kont. 3:0, Kostelec 3:0 (Vihan 2x,Vlastník) - o umístění Běchovice I. 2:2 (Košvanec 2x) - PK. 2:1(Košvanec,Vihan)

Na turnaji jsme obsadili krásné 3.místo !!!

Další info na www.sportbechovice.cz

 - neděle 16.3.2014 - od 9:00 Zdětín u Chotětova - přírodní tráva

Účast: SC Xaverov,SK Kosmonosy,Sparta Kutná Hora,FK Újezd nad Lesy,SK Union Čelákovice,TJ Sokol Tišice,SK Horní Měcholupy,SK Hostivař,FK PŠOVKA MĚLNÍK (fialový),FK PŠOVKA MĚLNÍK (oranžový),Viktorka Žižkov,SK Dolní Břežany

Sestava (fialový): Kroulík,Dušek,Vlastník,Bárta,Vihan,Vítovský

Výsledky : Čelákovice 3:2 (Vihan 2x,Vítovský),D.Břežany 3:0 kont.,H.Měcholupy 1:1 (Vlastník), Žižkov 0:2,K.Hora 5:0 (Vihan 3x,Bárta 1x,vlastní) - o umístění Pšovka (oranžový) 2:2 (Vihan 2x) na PK. 5:4

Na turnaji jsme obsadili 5.místo.

Sestava (oranžový): Neumann L.,Havlín,Harant,Neumann K.,Voljanskij,Svoboda

Výsledky : Újezd nad Lesy 4:1 (Svoboda,Neumann K.,Voljanskij,vlastní),SK Kosmonosy 5:0 (Voljanskij 3x,Havlín,Neumann K.),Xaverov 2:5 (Svoboda 2x),Tišice 2:2 (Voljanskij,Neumann K.),0:3 Hostivař - o umístění Pšovka (fialový) 2:2 (Neumann K. 2x) na PK 4:5

Na turnaji jsme obsadili 6.místo.

- sobota 3.5.2014 - od 9:00 - turnaj FK ML.Boleslav - hřiště Chotětov

Účast : SK L. Kostelec, FK Mladá Boleslav - bílí, FK Mladá Boleslav - modří, SC Xaverov 05, SC Xaverov 06. FK Ústí nad Labem, Běchovičtí Sršni, FAPV Děčín, FK Admira Praha, FK PŠOVKA MĚLNÍK

Sestava: Kroulík,Neumann L.,Dušek,Harant,Vlastník,Vihan,Lojek,Bárta,Neumann K.,

Výsledky: FK Ml.Boleslav (bílý) 1:3 (Vlastník),SC Xaverov 06  0:3,Běchovičtí Sršni 3:3 (Neumann K.,Vlastník,Vihan),FAPV Děčín 2:6 (Vihan,Lojek),FK Ml.Boleslav (modří) 3:2 (Bárta,Vlastník,Vihan),SK Labský Kostelec 1:3 (Vlastník),SC Xaverov 05  0:1,FK Admira Praha  0:7,FK Ústí nad Labem  3:1 (Neumann 2x,Vihan)

Na turnaji jsme obsadili 7.místo

- čtvrtek 8.5.2014- od 8:30 - turnaj SK Union Čelákovice

Účast: SK L.KostelecSK Union Čelákovice, FC Velim, TJ Sokol Mochov A, TJ Sokol Mochov B, AFK Nymburk, FK Pšovka Mělník, SK Světice

Sestava: Kroulík,Dušek,Vlastník,Harant,Bárta,Vihan,Neumann  K.,Voljanskij,Véna

Výsledky: SK Světice  4:1 (Vihan 3x,Harant),SK Kostelec 2:1 (Vihan,Véna),Mochov "B" 5:2 (Dušek 2x,Véna,Voljanskij,Vihan), semifinále FC Velim  2:1 (Vihan,Véna), finále SK Čelákovice  4:4 (Neumann K. 4x) na PK 0:2

Na turnaji jsme obsadili po bojovném výkonu krásné 2.místo !!! 

- neděle 25.5.2014 - od 9:00 - turnaj Kostelec nad Labem

Účast: SK Labský Kostelec bílý, SK Labský Kostelec černí, SK Kladno, FK PŠOVKA MĚLNÍK, FC Mělník, TJ Tišice, SC Xaverov 2005, SC Xaverov 2006, TJ Řepín, TJ Kyje

Sestava: Kroulík,Neumann L.,Dušek,Harant,Vlastník,Havlín,Bárta,Neumann K.,Vihan,Voljanskij,Lojek

Výsledky: Xaverov 2006 1:3 (Voljanskij),Kostelec b.  8:0 (Vihan 3x,Havlín 2x,Voljanskij,Vlastník,Neumann K.),Kyje 1:1 (Lojek),Kostelec č. 2:2 (Voljanskij,Vihan),Kladno 1:2 (Lojek),Tišice 1:0 (Bárta),Xaverov 2005  0:3,Mělník 4:0 (Vihan,Neumann K 2x,Vihan), Řepín 0:2

Na turnaji jsme obsadili   7.místo.

- sobota 14.6.2014 - turnaj OBR CUP 2014 - hřiště Kralupy nad Vltavou

Účast : FK Čechie Kralupy 2005, FK Čechie Kralupy 2006,FK PŠOVKA MĚLNÍK,FK Kralupy 1901,SK Slaný, TJ Sokol Tišice, TJ Sokol Libiš, FK Litoměřice

Sestava : Kroulík,Neumann L.,Dušek,Havlín,Harant,Bárta,Vihan,Voljanskij,Neumann K.,Vlastník

Výsledky : FK Čechie Kralupy 2006  3:2  (Dušek, Vlastník, Neumann K.), SK Slaný 1:3 (Vlastník),FK Kralupy 1901  5:1 (Dušek, Neumann K., Vlastník, Voljanskij 2x) - finálová skupina-  FK Čechie Kralupy 2005  2:2 (Neumann K., Havlín), SK Slaný 1:3 (Vlastník), TJ Sokol Tišice  5:3 (Kroulík 3x, Harant, Vlastník)

Na turnaji jsme obsadili 3. místo !!

- sobota 21.6.2014 - 9:00 - Běchovice - přírodní tráva

Účast: BĚCHOVIČTÍ SRŠNI I., BĚCHOVIČTÍ SRŠNI II., FK PŠOVKA MĚLNÍK, ČECHIE DUBEČ, SK ZELENEČ A, SK ZELENEČ B, FK DUKLA JM 2005, FK DUKLA JM 2006, SK ÚVALY, SC XAVEROV A, SC XAVEROV B, SK SLAVIA PRAHA-dívky, SK NUSLE, SK SLAVOJ VYŠEHRAD, SPARTA KRČ, SK DOLNÍ CHABRY

- sobota 30.8.2014 - turnaj Kochánky u Benátek nad Jizerou

Účast : FC Bohemians Praha 1905,TJ Řepín,FK PŠOVKA MĚLNÍK ...