Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje minipřípravky 2014-2015

Turnaje minipřípravky ročník 2008 a mladší

 

- neděle 9.11.2014 - turnaj-hala TJ TZ Rakovník(aut.nádraží - Billa od 9:00)

Účast : SKP Rakovník,FC Mělník,FC Zličín,Baník Švermov,Slavoj Kladno,SK Benešov,SK Černčice,FK PŠOVKA MĚLNÍK

Výsledky : SK Benešov  0:0, SK Černčice 6:0 (Šťastný 4x,Bolek 2x),Slavoj Kladno  6:0 (Šťastný 3x,Vítovský 1x,Bolek 2x), semifinále FC Zličín 2:0 (Šťastný 2x), finále  FC Mělník  0:2

Na prvním turnaji jsme obsadili krásné  2. místo  !!! 

- sobota 15.11.2014 - turnaj Milan Cup - Běchovice Richtrova 536 od 8:30

Účast : DRÁČATA KBELY, FUTSAL ČELECHOVICE n.H./TJ SMRŽICE, BOTAFOGO MĚLNÍK, LIŠÁCI SATALICE, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, FK PŠOVKA MĚLNÍK, FK ÚJEZD N.L.,KAČEŘI ČESKÝ BROD

Výsledky : Běchovičtí sršni  1:0 (Bolek), Kačeři Český Brod  6:1 (Šťastný 3x,Bolek,Harantová,Šplíchal), Botafogo Mělník  1:0 (Bolek), finále :Újezd nad lesy  1:1 (Štastný) - na penalty 2:3 (Šplíchal,Šťastný)

Na turnaji jsme obsadili opět krásné 2. místo, věříme, že do třetice už vyjde konečně zlato ! ! ! 

- neděle 7.12.2014 - Mikulášský turnaj - Běchovice, Richtrova 536 od 14:00

Účast : DRÁČATA KBELY, SK ĎÁLICE, BOTAFOGO MĚLNÍK, FK ŘÍČANY, LIŠÁCI SATALICE, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, FK PŠOVKA MĚLNÍK, SLOVAN BOHNICE

Výsledky :Bechovičtí Sršni 1:0 (Bolek), Bráčata Kbely 4:1 (Bolek, Šťastný 2, Harantová), Lišáci Satalice  6:0 (Šťastný 5x, Bolek) - finále Botafogo Mělník 1:0 (Šťastný)

Na turnaji jsme obsadili 1.místo, třetí finále se už povedlo a vezeme zlaté medaile - moc GRATULUJEME ! ! !

- sobota 20.12.2014 - Vánoční turnaj - Běchovice, Richtrova 536 od 8:30

Účast : DRÁČATA KBELY, FK ŘÍČANY, LIŠÁCI SATALICE, FK PŠOVKA MĚLNÍK, FK ÚJEZD N.L.,

Sestava : Oršulík,Kettner,Harantová,Bolek,Šťastný,Dvořák,Vítovský,Šplíchal,Buzalka

Na turnaji jsme obsadili krásné 3.místo !!!

- neděle 8.2. 2015 - odpolední halový turnaj Odolená Voda - ulice Ke Stadionu 365 od 13:30 hodin

http://nasturnaj.cz/08-02-2015-odolena-voda/

Účast: FK PŠOVKA MĚLNÍK,TJ Březiněves,Admira Praha,AFK Slavoj Podolí,SK Votice,FK Lety

PRO VELKOU MARODKU BYL TURNAJ ODHLÁŠEN !!!

- sobota 21.2.2015 - halový turnaj - Na Radosti 242, Praha 5 - Zličín

http://www.fotbaloveturnaje.cz/index.php/unor/36-turnaje/unor/4579-fotbalove-turnaje-fa-az-praha-8

Účast: FA AZ Praha, FC Zličín, Beroun, FK Šťechovice, FK Příbram, Dukla Praha - dívky, FK PŠOVKA MĚLNÍK , 1.FK Příbram

Sestava : Oršulík,Kettner,Dvořák,Harantová,Bolek,Šťastný,Vítovský,Šplíchal,Buzalka

Výsledky : Příbram 1:1 (Bolek), Beroun 2:1 (Bolek,Harantová),Povltavská 2:0 (Šplíchal,Harantová), Šťechovice 1:0 (vlastní), finále Beroun 1:0 (Šťastný)

Na turnaji jsme obsadili 1.místo - GRATULUJEME - nejlepším naším hráčem byl vyhlášen Nikolas Oršulík

- sobota 7.3.2015 - Běchovice, Richtrova 536 od 8:30

http://www.sportbechovice.cz/turnaje

Účast : SK Zeleneč,FK Dukla JM (č), FK Dukla JM (ž), FK Neratovice, Lišáci Satalice, SK Třeboradice, TJ Sokol Dolní Počernice, FK PŠOVKA MĚLNÍK

Sestava : Oršulík,Kettner,Šplíchal,Harantová,Bolek,Šťastný,Dvořák,Petr a Pavel Sirůčkovi

Výsledky : Satalice 1:0 (Bolek), Dukla JM Č. 2:1 (Bolek,Šťastný), Neratovice 2:1 (Šťastný,Šplíchal), Dolní Počernice 0:0, Zeleneč 0:1, Dukla JM Ž. 3:1 (Šťastný 2x,Dvořák - vlastní)

Na turnaji se podařilo opět obsadit 1.místo - velká GRATULACE ! ! !

- sobota 18.4.2015 - Běchovice, Richtrova 536 od 8:30 (venku UMT)

http://www.sportbechovice.cz/turnaje

Účast : Běchovičtí sršni, SK Zeleneč, SK Ďáblice, TJ Sokol Libiš, FK PŠOVKA MĚLNÍK, FK Újezd nad Lesy A, FK Újezd nad Lesy B, TJ Kyje

Sestava: Oršulík,Kettner,Harantová,Buzalka Šťastný,Cívka,Vítovský,Bolek,Čáslavský

Výsledky : Újezd nad Lesy A 0:2, Zeleneč 2:0 (Harantová,Šťastný), Ďáblice 4:0 (Harantová 2x,Šťastný 2x), Ďáblice B 6:0 (Šťastný 5x,Buzalka)

Nejlepším střelcem turnaje se stal s 8 brankami Vašek Šťastný - GRATULUJEME !

Na turnaji jsme obsadili krásné 3.místo !!!

- sobota 25.4.2015 - Kostelec nad Labem, od 9:00 (tráva)

Účast : SK Labský Kostelec, FC Mělník, TJ Sokol Libiš, FK PŠOVKA MĚLNÍK,TJ Kyje, TJ Kly, Spartak Kbely, AFK Nymburk

Sestava: Oršulík,Vítovský,Kettner,Harantová,Šťastný,Buzalka,Bolek,Šplíchal,Dvořák,Cívka

Výsledky: TJ Kyje 5:0 (Šťastný 4x,Bolek),TJ Kly 3:0 (Harantová 2x,Šťastný),Spartak Kbely 5:0 (Harantová 2x,Šťastný 3x),SK Labský Kostelec  2:1 (Harantová,Šťastný),TJ Sokol Libiš 8:1 (Šťastný 3x,Harantová,Bolek,Šplíchal 2x,vlastní),FC Mělník 1:2 (Šťastný),AFK Nymburk 1:0 (Šplíchal)

DO ALL STAR TEAM se probojovali : Oršulík a Šťastný

Na turnaji jsme obsadili nádherné 2.místo - VELKÁ GRATULACE  !!!

- pátek 8.5.2015 státní svátek - venkovní turnaj Kochánky u Benátek

http://www.matejkocourek.cz/turnaje/rocnik-2008/a8-5-2015-kochanky/

Účast : SK Slavia Praha,FK Neratovice-Byškovice,ČLU Beroun,MFK Chrudim,JTS Javor (PL), AC Sparta Praha,FK Kolín,TJ Desná,1.FK Příbram,FAPV Děčín,AFK Milovice,FC Mělník,FC Grafin Vlašim,FC Hradec Králové, MFK Most,FK Mladá Boleslav,SC Xaverov,Spartak Kbely,FK Pardubice,FK PŠOVKA MĚLNÍK

Sestava : Oršulík,Kettner,Harantová,Šťastný,Bolek,Šplíchal,Cívka,Buzalka,Vítovský

Základní skupina D : Spartak Kbely, SC Xaverov, FK Mladá Boleslav, FK Pardubice, FK MĚLNÍK PŠOVKA

Výsledky : TJ Kbely  3:1 (Šťastný 3x,Bolek), Xaverov  4:0 (Šťastný 3x,Harantová), Pardubice 3:2 (Harantová 2x, Šťastný), Ml. Boleslav  3:3 (Šťastný 2x, 1x vl.)

Ze skupiny jsme postoupili z 1. místa do finalové skupiny, kde jsme hráli o 1-4 místo

Finálová skupina : FC Hradec Králové, AC Sparta Praha, SK Slavia Praha

Výsledky : FC Hradec Králové 2:1 (Šťastný 2x), AC Sparta Praha 0:2, SK Slavia Praha 1:3 (Šťastný)

CELKOVĚ NA TURNAJI KRÁSNÉ 4.MÍSTO V KONKURENCI 20 TÝMŮ OPRAVDU ZVUČNÝCH JMEN JAKO JSOU SPARTA,SLAVIA,HRADEC,ML.BOLESLAV .... OBROVSKÁ GRATULACE VŠEM ! ! ! !

- sobota 13.6.2015 - stadión SK Štětí - od  9:00 - tráva

Skupina 1 : AC Sparta Praha,Lokomotiva Karlovy Vary,FAPV Děčín,SK Kladno I.,Admira Praha I.,Slavoj Roudnice nad Labem,FK Mladá Boleslav I.,FK Ústí nad Labem I.

Skupina 2: SK Štětí,FK Mladá Boleslav II,FK Ústí nad Labem II.,Admira Praha II.,SK Kladno II., FK Baník Most, SK Slavia Praha - dívky, FK PŠOVKA MĚLNÍK

Sestava : Oršulík,Šťastný,Helebrant,Šplíchal,Bolek,Harantová,Rybář,Dvořák

Výsledky : Ústí 2:4 (Helebrant,Šťastný), Baník Most 6:3 (Šťastný 4x,Šplíchal,Kettnet),Mladá Boleslav 11:0 (Helebrant 5x,Šťastný,Bolek,Harantová,Šplíchal),SK Slavia Praha-dívky 9:2 (Šťastný 4x,Helebrant 2x,Kettner), SK Štětí 0:5

CELKOVĚ 3.MÍSTO ! ! !

- sobota 20.6.2015 - Běchovice, Richtrova 536 od 10:00 (venku tráva-16 týmů)

http://www.sportbechovice.cz/turnaje

Účast : Běchovičtí Sršni I, Běchovičtí Sršni II, FK Neratovice, Lišáci Satalice, Kačeři Český Brod, FK Újezd nad Lesy, Botafogo Mělník, Dráčata Kbely, Dráčata Kyje, SC Xaverov červená, SC Xaverov bílá, FK PŠOVKA MĚLNÍK ...

Sestava: Oršulík,Šťastný,Šplíchal,Harantová,Kettner,Bolek,Dvořák,Buzalka,Cívka

Výsledky: Újezd nad Lesy B 5:0 (Šťastný 2x,Šplíchal,Harantová), Satalice 1:0 (Šťastný), Xaverov 2:1 (Šťastný,Harantová), Neratovice 5:1 (Šťastný 4x,Harantová), Běchovice 9:0 (Šťastný 3x,Bolek 3x,Kettner,Dvořák,Cívka),Český Brod 3:3 (Šťastný, Bolek, Harantová)

NA ZÁVĚR SEZÓNY KRÁSNÁ TEČKA - 1.MÍSTO ! ! ! ! ! ! !